Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą… być‡ zapisywane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć‡ w Polityce prywatnoś›ci i wykorzystywania plików cookies w serwisie.


O nas - Budownictwo przemysłowe, magazyny

 

 

to nasza misja

Projektowanie, Dostawa i Montaż lekkich konstrukcji stalowych, w tym hal stalowych

Oferujemy konkurencyjne cenowo i jakościowo usługi z zakresu: projektowania, dostawy oraz montażu konstrukcji stalowych (w tym hal stalowych jak np.: hale produkcyjne, magazynowe, hale handlowe, hale sportowe i inne) na terenie całej Polski jak i za granicą.

Nasze obiekty realizujemy w systemie "zaprojektuj i wybuduj" jako Generalny Wykonawca oraz jako podwykonawca zadanego frontu robót.

Realizacja obiektów przemysłowych najwyższej jakości

Stosujemy nowoczesne i sprawdzone technologie, zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Współpracujemy z firmami, które oferują produkty i usługi najwyższej jakości.

Korzystamy jedynie z materiałów renomowanych producentów, aby w ten sposób zapewnić najwyższe standardy naszych realizacji.

sprawdź nasze certyfikaty i świadectwa

Hale stalowe – budowa, montaż

Stale wzbogacamy naszą ofertę, aby spełniać rosnące wymagania Inwestorów i dostosować się do zmiennych warunków na rynku budowlanym.

Jesteśmy otwarci na realizację zamówień hal o różnym przeznaczeniu:

Hale produkcyjne Hale magazynowe
Hale handlowe Hale sportowe
Budynki socjalne Centra logistyczne                    
Salony samochodowe i serwisowe Lofty                               
Obiekty przemysłowe Pozostałe                         

Wzrost liczby zamówień utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy oraz w jaki sposób pracujemy spełnia oczekiwania naszych Klientów. Wynikiem naszej działalności  jest stale powiększająca się liczba Inwestorów, a także portfolio zrealizowanych na terenie całego kraju obiektów.

sprawdź nasze referencje

Dostawa i montaż hal stalowych to praca zgranego Zespołu

Nasza firma to przede wszystkim ludzie...

Dzięki zgranemu Zespołowi, pracującemu w oparciu o wzajemne zaufanie oraz poszanowanie standardów jakości zapewniamy dobrą i kompleksową obsługę Inwestorów w postaci: świetnych projektów, udanych optymalizacji, szybkiej realizacji inwestycji, niskiej ceny.

Jako nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma kładziemy nacisk funkcjonalność i bezpieczeństwo konstrukcji. Pracownicy COMMERCECON wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Nasze brygady to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy mogą pochwalić się montażem obiektów o łącznej powierzchni użytkowej liczonej w setkach tysięcy metrów kwadratowych.


Pobierz ulotkę reklamową COMMERCECON                                                                                                 
Pobierz folder reklamowy COMMERCECON [ver. PL/ENG]
Pobierz folder reklamowy COMMERCECON [ver. PL/RUS]Lista aktualnie prowadzonych oraz zakończonych Projektów Unijnych, Przetargów, Ogłoszeń jest dostępna w zakładce Aktualności.

Mieliśmy przyjemność
pracować dla:


COMMERCECON Sp. z o.o. Sp.K. 95-050 Konstantynów Łódzki, ul. Inwestycyjna 5, tel.: +48 42 6321020, fax: +48 42 6321039; e-mail:
design by VENTI